O nas

Nasza historia, nasza pasja, nasze kompetencje i motywacje

Agata Jędrzejczuk

Monika Głowacka

                                                 

Moje kwalifikacje:

- Body Control Pilates® - światowa szkoła Pilatesu z siedzibą w UK, ucząca według standardów EHFA

- 2letnia, kompleksowo kształcąca prozdrowotna szkoła Open Mind THERAPY Fitness SCHOOL przygotowująca do pracy w obszarze prozdrowotnych programów w oparciu o pełną znajomość postępowania nie tylko prewencyjnego ale i leczniczego

- Open Mind Pilates School (Dyplom Pilates Matwork I)

- szkolenia z drobnym sprzętem Pilatesa tj. Magic Circle, Foam Roller, Pilates Ball (Open Mind  Health & Fitness Idea)

- Open Mind Functional Stretch (Open Mind Health & Fitness Idea)

- Szkolenie z biomechaniki i anatomii człowieka (Open Mind Health & Fitness Idea)

                                                 

Moje kwalifikacje:

-  Body Control Pilates® - światowa szkoła Pilatesu z siedzibą w UK, ucząca według standardów EHFA

- REHA Pilates - kliniczne podejście do metody Pilates jako terapia ruchem i reedukacja nieprawidłowych kompensacji powodujących przeciążenia i dolegliwości bólowe (Open Mind Health & Fitness Idea )

- Medical Pregnancy Training - fizjologia ciąży i porodu, bezpieczna aktywność fizyczna w ciąży, praca z mięśniami dna miednicy przygotowująca do porodu i powrotu do formy po porodzie

- Open Mind Pilates School (Dyplom Pilates Matwork1)

- Pilates dla Ciężarnych i Seniorów (Open Mind Health & Fitness Idea)

- Szkolenie z biomechaniki i anatomii człowieka (Open Mind Health & Fitness Idea) 

Certyfikowana nauczycielka europejskiej szkoły Pilatesa Body Control Pilates® z siedzibą w Londynie. Członkini Body Control Pilates® Association oraz European Register of Exercise Professionals. Kocha ruch i pracę z ciałem, zafascynowana metodą łączenia treningu ciała i umysłu oraz wydobywania energii, która widać w nas na zewnątrz, która daje siłę i pomaga lepiej żyć.

Kocham Pilates i z pełną świadomością powtarzam słowa samego Josepha Pilatesa „Teraz już wiem - nie mogę się mylić. Cały kraj, cały świat powinien wykonywać moje ćwiczenia. Wtedy ludzie będą szczęśliwsi". Moje ciało kocha pilates - ten ruch, spokój, precyzję, siłę i energię od środka. Moje ciało przechodzi w stan odrodzenia, dusza się energetyzuje a umysł wycisza. Jest to naprawdę niezwykłe móc poczuć głęboką wewnętrzną świadomość siebie, widzieć jak zmienia się ciało i nasza postawa. Niezwykłe, że można odnaleźć siłę i szczęście w sobie i móc zarażać tym innych.”

Jestem dyplomowanym instruktorem metody PILATESa i trenerem personalnym. Pasjonuje mnie praca z ciałem i umysłem oraz wydobywanie z nich pozytywnych emocji i dobrej energii. Odkąd pamiętam fascynowałam się tajemnicą ruchu, możliwościami ciała przy włączeniu w to umysłu i świadomości. Jeździectwo sportowe w najtrudniejszej dyscyplinie ujeżdżenia nauczyło mnie precyzji, pełnej harmonii, tajemnicy niewidzialnych znaków i niewerbalnej komunikacji z koniem. Taniec w gorących rytmach samby przyniósł elastyczność, gibkość i kobiecość. PILATES był obecny w moim życiu od zawsze, był balansem i równowagą na wszystko!

                                                 

Certyfikowana nauczycielka europejskiej szkoły Pilatesa Body Control Pilates® z siedzibą w Londynie, szkoły znajdującej się w czołówce szkół Pilatesa na świecie. Członkini Body Control Pilates® Association oraz European Register of Exercise Professionals. Pasjonatka naturalnych metod leczenia ruchem i dietą, zafascynowana naturą, zdrowym odżywianiem się i medycyną naturalną.

Moje motto: „Energia jest wszędzie, w ruchu, w pożywieniu, w nas samych i w tym jak żyjemy, umiejętnie czerpiąc ją, budujemy zdrowe ciało i wewnętrzną siłę.”

Swoją przygodę ze świadomym ruchem rozpoczęłam w 2004r. od praktyki jogi, później odkryłam metodę Pilates’a i najlepszą światową szkołę Body Control Pilates®. Pilates pokochałam nie tylko ja ale przede wszystkim moje ciało, za to że pozwala na  budowanie świadomości ciała i wewnętrzej siły.  Za to, że w naturalny sposób uzdrawia ciało, koryguje postawę, uzdrawia kręgosłup.  Pilates pozwolił mi na nowo  odkryć moje ciało i mocno zmienił moje życie. Fascynuje mnie siła i mądrość natury i to jak możemy z niej korzystać bo niestety w dzisiejszym świecie zatraciliśmy umiejętność słuchania własnego ciała i życia w zgodzie z naturą. Moja filozofia body&mind opiera się na holistycznym podejściu i trzech filarach: zdrowe jedzenie - zdrowy ruch - spokój umysłu.

ProSSto Pilates i Zdrowie  -  ul. Kasprowicza 54, 01-871 Warszawa, Metro Stare Bielany  -  info.prossto@gmail.com  -  602 311 445

Copyright®ProSSto All rights reserved